• +90 542 388 66 51
  • reklam@btgbilisim.com.tr

Anasayfa / Hizmetlerimiz / Güvenlik / Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Caydırıcılık sağlar - Fabrika, işyerleri ve ev kamera sistemleri potansiyel hırsızlar için büyük bir caydırıcıdır. Üretim sürecinin yoğun olduğu fabrika ortamında hırsızlar veya çalışanlar tarafından hırsızlık olayları gerçekleşebilir. CCTV ve IP Kamera sistemi caydırıcılığı sağlamak ve hırsızlığı azaltmak için her zaman daha iyi bir seçenektir. Profesyonel kamera sistemi kuran şirketler, genellikle stok sızıntısında vb. kalemlerde önemli gelişmeler yaşarlar.

Verimliliği artırır - Güvenlik kamerası gözetimi altında olmak her an yöneticinin gözetimi altında olmak gibidir. Çalışanlar açısından, her zaman onları izleyen biri olduğu için kameralar çalışma motivasyonu sağlar. Kamera gözetimi bilgisayarın sosyal ağ siteleri, oyunlar ve verimliliği azaltan diğer eğlenceli aktiviteler için kullanımını azaltır.

Sadece personel değil, iş süreçleriniz hakkında objektif gözlemler yapmak ve iyileştirilmesi gereken alanları belirlemek için mükemmel bir yol olabilir. Yüksek kapsama alanına sahip kameralar yöneticinin günlük faaliyetleri görmesine ve fabrika katının tasarımında herhangi bir değişiklik yapmasına gerek olup olmadığını analiz etmesine yardımcı olur.Daha güvenli çalışma ortamı sağlar - Fabrika kamera sistemleri, sağlık ve güvenlik politikalarına bağlılığı sağlamaya yardımcı olur ve ayrıca personel eğitiminde çok değerli olabilir.

Ekipmanların incelemesini kolaylaştırır - Fabrika güvenlik sistemleri, teknik hataları tanımlamaya ve üretim hattınızın doğru şekilde çalıştığından emin olmanıza yardımcı olabilir.

Uzaktan izleme yapabilmenizi sağlar - Kamera izleme ile orada olmadığınızda bile işinize göz kulak olabilirsiniz. Kameraları telefon, tablet ya da bilgisayar üzerinden uzaktan görüntülenebilir ve kontrol edilebilir.

Adli kanıt sağlar - Herhangi bir problem durumunda, yetkililer kamera kayıtlarını kanıt olarak kullanabilirler. Videolar istenilen süreyle saklanabilir ve bu nedenle herhangi bir aksilik durumunda polis ve mahkemeye yardımcı olacak bir kanıt olarak kullanabilirler.